تابلو حروف پلاستیک تابلو پلکسی گلاس سه بعدی

تابلو حروف پلاستیک تابلو چنلیوم حروف پلاستیک ساخت تابلو حروف برجسته پلاستیک تابلو حروف پلاستیک تابلو حروف پلکسی تابلو تبلیغاتی حروف پلاستیک تابلو حروف پلاستیک مغازه تابلو تبلیغاتی حروف پلکسی سه بعدی قیمت تابلو حروف پلاستیک

تابلو حروف پلاستیک

تابلو پلکسی | تابلو حروف پلاستیک
یکی از انواع تابلو های حروف برجسته در ایران است. این دسته از تابلوها از جنس پلکسی گلاس و دور تا دور و حاشیه از جنس پلکسی در رنگ های متنوع قابل ساخت است. نورپردازی در این تابلو ها از طریق ال ای دی و یا اس ام دی انجام می پذیرد. تابلو های پلکسی گلاس قابل اجرا و ساخت بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، MDF ، PVC و… میباشند.

تابلو چنلیوم حروف پلاستیک

این تابلو ها به علت داشتن حاشیه رنگی نمای خوبی هم در روز و هم در شب حتی از فواصل دور خواهند داشت. برش و اجرای این حروف با دستگاه لیزر با دقت بسیار زیاد توسط متخصصان ما انجام می شود و در کوتاه ترین زمان ممکن نصب در محل انجام می پذیرد.

تابلو حروف پلاستیک
تابلو حروف پلاستیک

تابلو پلکسی

ساخت تابلو حروف برجسته پلاستیک

یکی از رایج ترین انواع تابلو در صنعت تابلو سازی میباشد. این دسته از تابلوها از جنس پلکسی گلاس بوده و دور تا دور آن از جنس پلکسی می باشد که در رنگ های متنوع قابل اجرا می باشد. نورپردازی در تابلو های پلکسی از طریق LED و یا SMD انجام می شود. تابلو های پلکسی گلاس قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، MDF ، PVC و… میباشد. اجرای این تابلو از طریق دستگاه برش لیزری با دقت بسیار زیاد توسط متخصصان ما انجام می پذیرد و در کوتاه ترین زمان ممکن نصب و راه اندازی در محل انجام خواهد شد .

حروفهای پلاستیک :

تابلو حروف پلاستیک تابلو حروف پلکسی

این مدل حروف از ابتدا جایگاه خاص خود را در گروه تابلوها داشته و تاکنون هم ادامه دارد. حروفهای پلاستیک تماماً از جنس پلکسی گلاس ساخته شده و جذابیت و زیبایی خاصی دارد. زیرا این گونه حروف در صورت نور پردازی بطور کامل و تمام حروف روشن میشود و به علت نیاز به دقت و مهارت زیاد در ساخت این حروف ، فقط استادان این کار که اندک میباشند می توانند آن را بطور دقیق و بی نقص بسازند و دوام این نوع حروفها نسبتاً زیاد می باشد و تنوع طرح و مدل هم همچون چلنیوم در این مدل زیاد میباشد.حروف پلاستیک را مستقیماً با حرارت و به صورت آنکه بعد از نرم شدن کامل به آن شکل میدهند که این کاری است مستلزم زمان ودقت بسیار زیاد.

تابلو تبلیغاتی حروف پلاستیک تابلو حروف پلاستیک مغازه

حروفهای پلکسی گلاس :
این مدل حروفها با حروفهای پلاستیک همجنس می باشند و فقط قطر و ضخامت آنها فرق می کند که در این مدل، قطر جنس بیشتر میباشد و تماماً با دستگاه های برش لیز، برش داده می شود و بطور مدلی کاملاً خاص و جدا از حروفهائی با برجستگی زیاد ساخته می شود و بیشتر برای نماهای داخلی مکانها کاربرد دارد و این مدل حروف هم به نوبه خود از زیبائی و تنوع زیادی برخوردار هستند و چون توضیح کامل ساخت آن بطور کتبی دشوار میباشد حتما باید از نمونه ها دیدن شود.

تابلو تبلیغاتی حروف پلکسی سه بعدی قیمت تابلو حروف پلاستیک

همانطور که جلوتر گفته شد این مدل برای زیبائی و جذابیت دادن بیشتر به نماهای داخلی میباشد در این حروف هم امکان نورپردازی وجود دارد و زیبائی آن را دو چندان می کند. تنوع رنگ هم در آن بنا به سلیقه سفارش دهند آن می تواند زیاد باشد.

تماس بگیرید 09123498298

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *